מיטאפ ראשון והפעם: פרופ' יוסי קורי - על כלים טכנולוגיים מתקדמים בתכנון מבנים חכמים.

אז מה אנחנו מתכננים לכם בתכנית ליזמות טכנולוגיה אורבנית בחיפה?!

בואו להכיר את הטכנולוגיות האורבניות החדשות, איך שימוש במאגרי מידע זמין יכולים להועיל בתכנון של ערי העתיד ועוד כלים שיהפכו את העיר המודרנית לנעימה, נגישה וטכנולוגית יותר. זה מה שאנו עושים בתוכנית ליזמות טכנולוגית אורבנית CityTechLab.

התוכנית שמחה לארח את הפרופ׳ והאדריכל יוסי קורי, מי שמוביל בתחום תכנון בר קיימא (וחיפאי משלנו!), שישתף אותנו בכלי תכנון טכנולוגים מתקדמים, על חיבור למאגרי מידע עירוניים ומטאורולוגיים, עבודה בתלת מימד לטובת המחשות וחישובים מדמי מציאות, התייעלות אנרגטית, איך מתחשבים במחזור החיים של מבנה, על מערכות שליטה חכמה של חשמל, על תנאי נוחות תרמית אופטימאליים, מציאות רבודה ועוד ועוד.

אז אם אתם יזמים אורבניים או שיש לכם נגיעה לערים חכמות, התחדשות עירונית, בנייה ירוקה, טיפול בבעיית תחבורה, חניה, ביטחון אישי במרחב ועוד ועוד - מוזמנים להצטרף אלינו ולהכיר את הצרכים בשוק, לשמוע על המגמות בהווה ולאן הן מצביעות... הולך להיות מרתק ומעורר השראה!

פרופסור יוסי קורי הוא מנטור בתכנית ההאצה CityTechLab שלנו שתתמקד ביזמות טכנולוגית אורבנית, בואו לשמוע על השת"פ המוצלח שלנו עם עיריית חיפה שיאפשר לסטארטאפים בתכנית אפשרות גישה למאגרי מידע ושיתופי פעולה חזקים ומועילים. המיטאפ יתקיים ביום רביעי ה- 5.10.16 בשעה 19:00 בפאב הבארקי בחיפה (רח׳ העצמאות 84, חיפה). הארוע חינם ומותנה בהרשמה מראש בלינק המצורף:

https://goo.gl/forms/2ORVn7MLrZWHinVd2

#smarcity #סטארטאפ #citytechlab #יוסיקורי #פרופסוריוסיקורי

Featured Posts
Posts are coming soon
Stay tuned...
Recent Posts