כיצד הגישה הזו תעזור לכם להניע את המיזם שלכם קדימה Lean Startup

עוד מפגש מעניין אחרינו, והפעם זה היה המפגש הרשמי הראשון של כל המיזמים שנבחרו אחרי מיונים ארוכים ומתישים, והחלו את האקסלרטור.

יניב אסס מנהל התכנית, החל עם הסבר על עקרונות התכנית, חזון התכנית, ערכי התכנית, מי הם השותפים האסטרטגיים, שיתופי הפעולה השונים שישנם בתכנית, וכן הוצגה ליזמים תכנית העבודה לחודשים הקרובים.

לאחר מכן עברנו לסבב הכרות בין כל הנוכחים, וסוף סוף אפשר להגיד שכולם מכירים את כולם, מרתק יהיה לראות כיצד בהמשך הדרך הקבוצה הגדולה הזו של יזמים ומנטורים נהפכים "למוחכוורת" אחד ועוזרים ותומכים זה בזה.

במפגש נכח גם תומי דוייטש מנהל אגף ערים חכמות "במילגם", חברת מילגם היא אחת מנותנות החסות לתכנית והיא משמשת כגורם מוביל בישראל ליישום ואינטגרציה של פתרונות בתחום הערים החכמות.

במפגש עצמו עברו היזמים את החלק הראשון מתוך שניים של סדנת Lean Startup, בהנחיית ממי גנוסר, ממי הוא מומחה לאסטרטגיה, פיתוח עסקי ו Lean Startup.

בסדנה למדו היזמים איך נכון להפוך רעיון למיזם, תוך הקטנה למינימום של בזבוז ושימוש אופטימלי במשאבים המצומצמים שיש לסטארטאפ. והמסר העיקרי שיצא מהסדנה הוא: Get out of the building! הידע והחכמה העיקריים נמצאים אצל הלקוחות, ולכן צריך לפגוש אותם הרבה, וזאת החל מהשלב הראשון של הגדרת הבעיה ותוך כדי פיתוח המוצר. חייבים להבין את הבעיות וה"כאב" העיקרי של הלקוח לפני בניית המוצר.

מעבר לתובנות קיבלנו גם כלי עבודה, כמו Lean Canvas וגם Value proposition canvas וכמובן

BML cycle . על כל זה ועוד נמשיך גם במפגש הבא.

#leanstartup #ממיגנוסר #Valuepropositioncanvas #BMLcycle #יוסיקורי

Featured Posts
Posts are coming soon
Stay tuned...
Recent Posts