היזמים יוצאים לבקר באגפי עיריית חיפה!

הפעם יצאנו כל היזמים והצוות לביקור בעיריית חיפה הספונסרית הראשית של התכנית, המטרה הייתה לבקר ולראות מקרוב את פעילות העירייה, לנסות ולהבין כיצד עובדות המחלקות השונות, איזה מידע ניתן להפיק ואיזה מידע המחלקות אוספות.

כיצד ניתן להתממשק לגורמים בעירייה ולהיעזר בהם על מנת להאיץ את המיזמים קדימה.

הסיור נערך במוקדים העירוניים החשובים: מוקד פניות הציבור 106, מוקד התחבורה העירוני וכן מוקד הביטחון העירוני.

בכל מוקד קיבלנו הסבר על הפעילות שלו, על המצב בשגרה לעומת חירום, מהם היכולות של המוקד מבחינת שירות לאזרח, כיצד פניות מטופלות, כיצד נשלטת כל התנועה בעיר חיפה באמצעות מוקד התחבורה.

לדוגמה, ראינו כיצד מנוהלים קווי המטרונית, איך עובד גל ירוק ברמזורים, כיצד מוקד התחבורה מצליח באמצעות מצלמות לגרום לשחרור צמתים ונקודות תורפה בכבישים.

רבים מהיזמים שאלו שאלות הרלבנטיות למוצרים אותם הם מפתחים, החל מבעיות חניה, דרך ניהול תנועה, מיפוי ו GIS וכדומה.

לצערי לא בכל מקום יכולנו לצלם, בגלל ענייני ביטחון אבל בסך הכל זכינו לשיתוף פעולה והסברים מכל הגורמים בעירייה. אין ספק שהסיור הזה חידד לרבים מהמיזמים את הצרכים שלהם, ומה הצרכים של הלקוחות שלהם, קרי עיריות וממשלים מקומיים.

לאחר מכן התכנסו כולנו בחדר הישיבותשל העירייה, למצגת והסברים אותם העביר מנהל התוכנית יניב אסס, המיזמים קיבלו משימות לשבוע הבא. והפעם העסק מתחיל להיות לוחץ ולחוץ יותר ויותר.

המיזמים נדרשים כבר לבוא עם פתרונות, עם הבנה וחידוד כבר של המוצר שלהם, עם מצגות ו One Pagers, מוגמרים, עם שם מוצר, שם מותג, וכו.

אנו רוצים להודות לכל הגורמים בעיריית חיפה שנרתמו ליום הסיור הזה עזרו לנו והציגו בפנינו.

וכרגיל לד"ר גלית רנד שדואגת לכל הצרכים של התוכנית בעירייה.

תודה ולהתראות שוב בקרוב עם מוצרים הרבה יותר מגובשים, ובתקווה פיילוטים שירוצו בעיריית חיפה!

#מוקד106 #מוקדביטחון #מוקדתחבורה #עירייתחיפה

Featured Posts
Posts are coming soon
Stay tuned...
Recent Posts